Bran&Pine to autorska pracownia architektoniczna założona przez dwie przyjaciółki, absolwentki Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej - Joannę Otrębską i Weronikę Pariaszewską.

Kim jesteśmy

Od początku współpracy partnerki stanowią zgrany kolektyw swobodnie poruszający się w sferze architektury, architektury wnętrz oraz szeroko rozumianego designu. Ich kreatywność cenią najbardziej wymagający klienci oczekujący oferty oryginalnej w założeniach, łączącej wysublimowaną filozofię projektowania z wysmakowaną estetyką.

Spójność i logika funkcjonalna, a także odporność na próbę czasu to cechy charakteryzujące ich projekty. W swoich realizacjach uwielbiają łączyć nowoczesne wzornictwo z elementami vintage, starając się tym samym zawsze odnosić do kontekstu architektonicznego danego miejsca.

Joanna Otrębska

Absolwentka kierunku Architektury i Urbanistyki, który ukończyła na Politechnice Warszawskiej (WAPW) broniąc pracę dyplomową z wyróżnieniem. Studiowała również na National University of Singapore. Przed założeniem własnej pracowni doświadczenie zawodowe w obszarze architektury, jak i urbanistyki, zdobywała w renomowanym biurze JEMS architekci, a także współpracując z cenionymi pracowniami wnętrzarskimi.

Weronika Pariaszewska

Absolwentka Studiów Architektoniczno-Urbanistycznych na Politechnice Warszawskiej  oraz École Nationale Supérieure d'Architecture de Paris Val-de-Seine w Paryżu. Jeszcze jako studentka podjęła pracę zdobywając doświadczenie w prywatnych pracowniach architektury wnętrz oraz w biurach specjalizujących się w opracowaniach dla biznesowych klientów i ich przestrzeni pracy. Praca dla znanej, cenionej Pracowni Baumiller w Warszawie była ostatnim, istotnym etapem doskonalenia zawodowego rzemiosła.