Tworzymy miejsca do życia i pracy, które sprzyjają doświadczaniu przestrzeni.

Kompleksowy projektowanie wnętrz

O oryginalności i niepowtarzalności projektu stanowią nasi klienci wraz ze swoimi potrzebami. Ich wymagania stają się dla nas nie tylko źródłem inspiracji, ale i kreatywnym wyzwaniem twórczym.Oferujemy nasze zaangażowanie przez wszystkie etapy projektowe, od koncepcji przez projekt wykonawczy po nadzór autorski. Realizujemy swobodnie wnętrza domów, mieszkań w budownictwie nowym oraz przedwojennym, wnętrza restauracji, biur oraz części wspólne w użytecznościach publicznych.

Projektowanie mebli

Przywiązujemy ogromnę wagę do detali, dlatego realizujemy autorskie projekty mebli, które są szyte na miarę. Wykorzystujemy do tego wszelkiego rodzaju materiały, poczynając od tych szlachetnych typu kamień czy drewno, a kończąc na recyklingowym plastiku.

Doradzctwo w zakresie sztuki i mebli vintage

Projekt nie kończy się na dokumentacji technicznej. O pięknie wnętrza decyduje pojawiająca się w nim sztuka i niepowtarzalne meble vintage, dlatego wspieramy klientów swoją wiedzą oraz sprawdzonymi kontaktami w tym zakresie.

Współpraca

Uważamy, że kluczem dla dobrego projektu i jego realizacji jest współpraca z najlepszymi fachowcami i tutaj postrzegamy naszą siłę! Wierzymy, że udało nam się zbudować zaufaną grupę ekspertów i dostawców z różnych dziedzin.