Nasz proces

Spotkanie

Zaczynamy od wspólnego spotkania. Jesteśmy ciekawe każdego nowego projektu, dlatego uważnie słuchamy, jak i zadajemy dużo pytań. Zależy nam na tym, aby najlepiej zrozumieć powierzone nam zadanie wraz z przewidzianym budżetem, dzięki któremu razem będziemy w stanie stworzyć miejsce funkcjonalne, angażujące, inspirujące oraz wytrzymałe na próbę czasu.Tutaj też jest czas na określenie zasad współpracy i podpisanie umowy.

Kontekst

Płynnie przechodzimy do zebrania niezbędnych informacji przed przystąpieniem do prac projektowych. Przeprowadzamy wizję lokalną oraz inwentaryzację. Rozpoznajemy wszelkiego rodzaju przeszkody i wyzwania, jakie stoją przed nami.

Projekt

To nasz ulubiony etap, który i dla naszych klientów staje się twórczą przygodą! Przeprowadzamy klienta przez etap koncepcji, rysunków budowlanych i wykonawczych. Organizujemy spotkania w celu wybrania materiałów, tkanin, mebli oraz dodatków. Koordynujemy nasze pomysły z fachowcami. Efektem tego etapu są fotorealistyczne wizualizacje oraz skrupulatnie zapisane prognozy finansowe.

Realizacja

Kiedy projekt zaczyna się urzeczywistniać, oferujemy nadzór autorski. Weryfikujemy postępy prac i ich zgodność z założeniami projektowymi na bieżąco. Jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym z wykonawcami, dzięki czemu znacznie odciążamy zaangażowanie inwestorów.